SPEGLAR, ett par, troligen Italien.

83584. SPEGLAR, ett par, troligen Italien.

Höjd ca 53 cm.

Slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 53 cm.

Slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 727