SOFFA, senbarock, 1700-tal.

SOFFA, senbarock, 1700-tal.
835735. SOFFA, senbarock, 1700-tal.

Längd 175 cm.
Rygghöjd 102.
Provinens 1700-tals hus, kvarnholmen, Kalmar.

Ålders samt bruksslitage. Förstärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 175 cm.
Rygghöjd 102.

Antal besök: 644