SKRIN, trä/metall, 1800-tal.

SKRIN, trä/metall, 1800-tal.
835734. SKRIN, trä/metall, 1800-tal.

Ommålad, bredd 43 cm, djup 39 cm, höjd 26 cm.

Ommålad, slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ommålad, slitage och märken.

Antal besök: 421