STOLAR, 4 st, flätad sits, 1900-tal.

835610. STOLAR, 4 st, flätad sits, 1900-tal.

Rygghöjd 90 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 90 cm.

Slitage och märken.

Antal besök: 3 213