LJUSKRONA med blå glasskål, gustaviansk stil, 1900-tal.

83559. LJUSKRONA med blå glasskål, gustaviansk stil, 1900-tal.

För 6 ljus. Höjd ca 65 cm.

Bruksslitage. Enstaka prismor lösa. Senare delvis kompletterade kedja för upphängning.

Gör en kostnadsfri värdering!

För 6 ljus. Höjd ca 65 cm.

Antal besök: 2 668