CHRISTIAN BJÖRN LARSEN. olja på pannå, signerad.

83558. CHRISTIAN BJÖRN LARSEN. olja på pannå, signerad.

Motiv med två liggande figurer. 32 x 16 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 567