MINIATYRER, 12 st, Rörstrand och Höganäs.

83548. MINIATYRER, 12 st, Rörstrand och Höganäs.

Stålhane, Nylund och John Andersson. höjd 1,5 - 9 cm.

1 st lagning samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st lagning samt nagg.

Antal besök: 880