BYRÅ, rokoko, 1700-tal.

83545. BYRÅ, rokoko, 1700-tal.

Bukig form, tre lådor, förgyllda beslag samt stenskiva. Längd 116, bredd 58, höjd 83 cm.

Stenskiva med omfattande spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 794