SKRIVBORD, jugend, 1910/20-tal.

83525. SKRIVBORD, jugend, 1910/20-tal.

Valnöt. Rektangulär skiva med uppsats. Två lådor. Längd 85, bredd 59, höjd 110 cm (med uppsats).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 063