OLLE PETTERSSON. Olja på duk.

OLLE PETTERSSON. Olja på duk.
835196. OLLE PETTERSSON. Olja på duk.

Landskap, signerad, 48x70 cm.

Mindre ytslitage, högra hörnet med mindre hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap, signerad, 48x70 cm.

Antal besök: 1 586