PETER LAMBERG. Akvarell.

PETER LAMBERG. Akvarell.
835179. PETER LAMBERG. Akvarell.

Landskap, signerad och daterad -74, 28x38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 696