MÄRKLINLOK, 2st 1950-talet.

MÄRKLINLOK, 2st 1950-talet.
835112. MÄRKLINLOK, 2st 1950-talet.

Lok 3021 Längd ca 22 cm Höjd ca 5.5cm
Lok 884 Längd ca 15cm Höjd ca 5,5cm.

Åldersslitage, Färgbortfall.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage, Färgbortfall.
Ej funktionstestade.

Antal besök: 557