83499. DIVERSE, bl.a. silver, 1900-tal.
Fickur, silver, Louis Brandt & Frere SA Mora, Bienne.
Halsband, silver, längd ca 43 cm.
Kniv, silver med rostfritt blad.
Leksaksbilar, 2 st, plåt, England.
Lockdosa, brons, Ystad mm.
Bilar med skador och slitage.
Bronsdosa med skada.
Snusdosa, hårt putsad.
Fickur med skador.
Kniv med gravyr.
Lockdosa, brons, Ystad mm.
Bilar med skador och slitage.
Bronsdosa med skada.
Snusdosa, hårt putsad.
Fickur med skador.
Kniv med gravyr.