LJUSTER, SPISKROK, mm, 17-1800-tal.

83453. LJUSTER, SPISKROK, mm, 17-1800-tal.

Ljustrets längd 59 cm, spiskrokens längd mellan 93-135 cm.

Buksslitage, anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Buksslitage, anlupet.

Antal besök: 2 518