KAKBURK, plåt, 1900-talets första kvartal.

83449. KAKBURK, plåt, 1900-talets första kvartal.

I form av hus längd 36, bredd 27, höjd 35 cm.

Slitage, bucklor, skorsten saknas, anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 018