PARTI ALLMOGE (8).

PARTI ALLMOGE (8).
83447. PARTI ALLMOGE (8).

Svepask daterad 1816, längd 54 cm, bredd 30, höjd 18 cm, trämortel, laggade kärl, träfat.

Slitage, utbytt botten på svepasken till papp, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
83447. PARTI ALLMOGE (8).

Antal besök: 1 065