REKLAMSKYLT med neon, Budweiser.

83443. REKLAMSKYLT med neon, Budweiser.

Enligt uppgift proveniens Lorry, Sundbyberg.
Höjd ca 110 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 110 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 303