TAKLAMPA, 1920-30-tal.

TAKLAMPA, 1920-30-tal.
83415. TAKLAMPA, 1920-30-tal.

Kupa av vitt glas med marmorimiterat mönster. Diameter 41 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
83415. TAKLAMPA, 1920-30-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 754