834114. BORD, björk, slungade ben, 1900-talets första hälft.

Bordets diameter; 70 cm
Bordets höjd; 70 cm.

Slitage.

Bordets diameter; 70 cm
Bordets höjd; 70 cm.

Slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
834114

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 166