KRICO. 700 LUXUS kal. 243 WIN.

834063. KRICO. 700 LUXUS kal. 243 WIN.

Piplängd: 60 cm
Serienummer: 138145
Treskottsmagasin.
Schmidt & Bender 1,5-6 medföljer monterat.
Grön Niggeloh vapenrem medföljer.

Bruksslitage, repor och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Piplängd: 60 cm
Serienummer: 138145
Treskottsmagasin.

Bruksslitage, repor och nagg.

Antal besök: 9 164