834036. SERVISDELAR, 15 st, flintgods/porslin, bland annat lökmönster Meissen, "Wexiö", "Bella", Gustavsberg, Rörstrand.
2 stekfat, 4 tallrikar "Wexiö", 3 tallrikar lökmönster (varav 1 tallrik Meissen), 6 djupa tallrikar "Bella".
Bruksslitage. Nagg, skador förekommer.