RAGNAR GODIN. Olja på duk, signerad och daterad -97.

83372. RAGNAR GODIN. Olja på duk, signerad och daterad -97.

Figur. 31 x 22 cm.

Uppfodrad på pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figur. 31 x 22 cm.

Uppfodrad på pannå.

Antal besök: 3 820