SIDEBOARD MED BARSKÅP, 1900-talets andra hälft.

833073. SIDEBOARD MED BARSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Invändigt barskåp med spegel, hyllplan och belysning, 2 st sidoskåp, bredd 161 cm, djup 48 cm, höjd 77 cm.

Ytslitage samt mindre ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 528