CORNEILLE. "Drömblommor erbjuder bejakandets gudadrycker..." Färglitografi. Signerad och daterad -87. II/XX.

83302. CORNEILLE. "Drömblommor erbjuder bejakandets gudadrycker..." Färglitografi. Signerad och daterad -87. II/XX.

Bladmått: 33x25 cm
Edition GKM, Suede.
Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 33x25 cm
Edition GKM, Suede.
Oramad.

Antal besök: 973