CORNEILLE. "Med mina fem ögon..." Färglitografi. Signerad och daterad 87. II/XX.

83299. CORNEILLE. "Med mina fem ögon..." Färglitografi. Signerad och daterad 87. II/XX.

Bladmått: 33x25 cm
Edition GKM, Suede.
Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 33x25 cm
Edition GKM, Suede.
Oramad.

Antal besök: 741