KÖKSSOFFA, furu, 18/1900-tal.

KÖKSSOFFA, furu, 18/1900-tal.
832902. KÖKSSOFFA, furu, 18/1900-tal.

Bredd 185 cm, djup 60 cm, höjd 76 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 469