FAT, 5 st, keramik, 1800-1900-tal.

83272. FAT, 5 st, keramik, 1800-1900-tal.

Uppläggningsfat, Kina och England mm.

Slitage. Fat, Kina med lagning. Blåvitt fat med smärre sprickor och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 593