ALLEN JONES. Komposition. Färglitografi. Signerad Jones. CC.

83268. ALLEN JONES. Komposition. Färglitografi. Signerad Jones. CC.

Bladmått: 55x45,5 cm.

Mindre revor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 55x45,5 cm.

Mindre revor.

Antal besök: 833