RESEGRAMMOFON, 1900-talets första hälft.

83260. RESEGRAMMOFON, 1900-talets första hälft.

28x38 cm, höjd 15 cm.

Slitage, vev saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

28x38 cm, höjd 15 cm.

Slitage, vev saknas.

Antal besök: 683