INGVAR ELÉN. Havslandskap med pir. Olja på duk/pannå. Signerad Elén.

83230. INGVAR ELÉN. Havslandskap med pir. Olja på duk/pannå. Signerad Elén.

49 x 62 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 62 cm.

Slitage.

Antal besök: 3 561