KOPPARFÖREMÅL, 2 delar, 1900-tal.

832281. KOPPARFÖREMÅL, 2 delar, 1900-tal.

Höjd 33-36 cm.

Ytmärken och bucklor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33-36 cm.

Antal besök: 217