MUNKPANNA, 1700-tal.

MUNKPANNA, 1700-tal.
832009. MUNKPANNA, 1700-tal.

Längd 43 cm
Ø 25 cm.

Slitage!

Gör en kostnadsfri värdering!
832009. MUNKPANNA, 1700-tal.

Längd 43 cm
Ø 25 cm.

Slitage!

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 722