IVAR EKELUND. Landskap, olja på duk, signerad Ekelund.

831742. IVAR EKELUND. Landskap, olja på duk, signerad Ekelund.

42x67 cm, rammått 44x69 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

42x67 cm, rammått 44x69 cm.

Antal besök: 5 650