SMYCKEN, silver, 1900/2000-tal.

83086. SMYCKEN, silver, 1900/2000-tal.

Halsband samt armband 4 delar, förgyllt silver, 1900-tal, 2 uppsättningar halsband med armband 18/18 samt halsband 44 / 43, samt Silversmycken, bl.a ett hänge med dekor från Gutasagan.

Bruksslitage och enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 545