BORDSLAMPOR, 2 st, glas, möjligen Pukeberg, 1900-talets andra hälft.

830724. BORDSLAMPOR, 2 st, glas, möjligen Pukeberg, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 22-30 cm.

Bruksslitage. Nagg. Ej funktionstestade. En bordslampa saknar armatur.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22-30 cm.

Antal besök: 298