Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
MÅRTEN GARBRING. Skärgårdslandskap med båtar. Olja på duk. Signerad och daterad -84.
83070. MÅRTEN GARBRING. Skärgårdslandskap med båtar. Olja på duk. Signerad och daterad -84.
36 x 44 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
36 x 44 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 718