VÄVNAD, Skåne, 1900-tal.

VÄVNAD, Skåne, 1900-tal.
830621. VÄVNAD, Skåne, 1900-tal.

Dubbelvävd 315x150 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dubbelvävd 315x150 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 521