BASGITARR - HÖFNER, ELBAS, 1960-TAL.

830513. BASGITARR - HÖFNER, ELBAS, 1960-TAL.

basgitarr - Höfner, elbas, 1960-tal, 4-strängad, med kort skala 76 cm, total längd: ca. 106cm, lackerad kropp, återförsäljaretikett: Musik Eichler Kassel.

begagnad modell: tecken på ålder och användning, skrubbsår, repor i färgen, funktion ej kontrollerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 838