LAMPBORD, 1 par, "Wetter", design Carl Malmsten, Möbelsnickare Erik Johansson.

83031. LAMPBORD, 1 par, "Wetter", design Carl Malmsten, Möbelsnickare Erik Johansson.

Körsbär. Brännmärkta.
Längd 50, bredd 35, höjd ca 48,5 cm.

Obetydligt slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Körsbär. Brännmärkta.

Antal besök: 3 825