Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
KJELL LENNART FRISTEDT. "Kvällsljus vid Kalmarsund", olja på pannå, signerad och daterad -84.
830224. KJELL LENNART FRISTEDT. "Kvällsljus vid Kalmarsund", olja på pannå, signerad och daterad -84.
ca 25x30,5 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 25x30,5 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
968