STOPPUR 2 st, Minerva,Galco, samt 1900-tal.

830138. STOPPUR 2 st, Minerva,Galco, samt 1900-tal.

Stoppur, Minerva, boettens diameter 5 cm.
Stoppur, Galco, boettens diameter 5 cm.

Slitage, Galco urtavlan sönder. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 022