ARKIVSKÅP, 1900-tal.

ARKIVSKÅP, 1900-tal.
829884. ARKIVSKÅP, 1900-tal.

27 lådor.
Längd 61 cm
Bredd 40 cm
Höjd 145 cm.

Bruksslitage. Fläckar, märken, fanérskador. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
829884. ARKIVSKÅP, 1900-tal.

27 lådor.
Längd 61 cm
Bredd 40 cm
Höjd 145 cm.

Antal besök: 786