SPELBORD, fällbart, 1800-talets mitt.

829822. SPELBORD, fällbart, 1800-talets mitt.

46x46 cm, höjd 75 cm.

Ytslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x46 cm, höjd 75 cm.

Ytslitage och repor.

Antal besök: 341