SLAGLÅSREVOLVER, 1800-tal, Belgien.

829773. SLAGLÅSREVOLVER, 1800-tal, Belgien.

Kolv i ben, beslag i mässing, märkt AL 35, längd ca 25 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage, glapp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 119