ELASTOLIN mestadels, cirka 30 figurer från 1930 - 1940-talet . Soldater och sjukvårdsfigurer.

82957. ELASTOLIN mestadels, cirka 30 figurer från 1930 - 1940-talet . Soldater och sjukvårdsfigurer.

7,5 cm serie.

De flesta med skador. En del påmålade.

Gör en kostnadsfri värdering!

7,5 cm serie.

Antal besök: 608