BYRÅ, engelsk stil, 1900-tal.

BYRÅ, engelsk stil, 1900-tal.
829529. BYRÅ, engelsk stil, 1900-tal.

Längd 66 cm, bredd 40 cm, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 304