MUSIKINSTRUMENT, 2 delar.

MUSIKINSTRUMENT, 2 delar.
829442. MUSIKINSTRUMENT, 2 delar.

Bl a balalajka, längd 69-95 cm.

Slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt skador.

Antal besök: 337