EDVIN ÖHRSTRÖM. Skål "Ariel", Orrefors 1952. Signerad med nr 1711 E.

829409. EDVIN ÖHRSTRÖM. Skål "Ariel", Orrefors 1952. Signerad med nr 1711 E.

Randig dekor i blått. Höjd 5, diameter 12,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 881