BLOMBORD med plåtinsatser, 1900-talets mitt.

82913. BLOMBORD med plåtinsatser, 1900-talets mitt.

Längd ca 106 bredd 41 höjd ca 50 cm.

Slitage. Fläckar. Renoverad med kompletterade klossar under mosaikskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 869