Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
FRITZ LUDVIG VON DARDEL. Akvarell. Signerad och daterad Stockholm 17 Feb. 1866.
82909. FRITZ LUDVIG VON DARDEL. Akvarell. Signerad och daterad Stockholm 17 Feb. 1866.
12,5x17,5.
Senare ramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
12,5x17,5.
Senare ramad.
1 402